Vremenska napoved za 13. december

Aktualno > Zanimivosti | piše: ARSO | 13.12.2019
Kakšno vreme se obeta?
Danes bodo padavine najprej zajele zahodno Slovenijo in se nato postopno širile proti vzhodu. (foto: freepik.com)
Danes bodo padavine najprej zajele zahodno Slovenijo in se nato postopno širile proti vzhodu. (foto: freepik.com)
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila

Danes bo na Primorskem deževalo, v notranjosti pa večinoma snežilo. Jutri bo precej jasno, ponekod po nižinah bo ves dan megla.

NAPOVED ZA SLOVENIJO
Danes bodo padavine najprej zajele zahodno Slovenijo in se nato postopno širile proti vzhodu. V severovzhodni Sloveniji bo do večera povečini suho. Po nižinah Primorske bo deževalo, v notranjosti pa bo sprva deloma deževalo, deloma snežilo, zvečer pa večinoma snežilo. Dopoldne bo ponekod zapihal veter južnih smeri, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od -1 do 4, na Goriškem in ob morju od 6 do 10 °C.

Ponoči bo oblačno s sneženjem, ki bo do jutra ponehalo. Na Primorskem bo pihala zmerna do močna burja, ki bo do jutra ponehala. Zjutraj se bo zjasnilo, po nižinah v notranjosti bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -1, ob morju malo nad 0 °C.

Jutri bo precej jasno, po nekaterih kotlinah se bo megla zadrževala ves dan. Najvišje dnevne temperature bodo od 0 do 4, na Goriškem in ob morju od 8 do 12 °C.

OBETI
V nedeljo in ponedeljek bo predvsem v severovzhodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Na Primorskem in Notranjskem bo občasno rahlo deževalo. V nedeljo zjutraj in dopoldne bo ponekod po nižinah še megla. V višjih legah in po nižinah predvsem vzhodne Slovenije bo pihal jugozahodni veter. Topleje bo.

VREMENSKA SLIKA
Nad severnim Sredozemljem se poglablja ciklonsko območje. Z jugozahodnimi vetrovi priteka nad naše kraje hladen in vlažen zrak.

NAPOVED ZA SOSEDNJE POKRAJINE
Danes dopoldne bodo padavine zajele kraje zahodno in južno od nas, popoldne pa tudi ostale sosednje pokrajine. Ob Jadranu bo deževalo, drugod večinoma snežilo. Ob Jadranu bo sprva pihal šibak do zmeren, v Kvarnerju tudi močan jugo, zvečer pa zmerna, v Kvarnerju močna burja.

Jutri se bo delno razjasnilo, po nižinah bo nastala megla.


Vir: Agencija Republike Slovenije za okolje

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

5 shujševalnih trikov BREZ DIETE!

Preverite pet shujševalnih trikov, s katerimi boste izg...

Ženske po 50. letu: Te stvari so nujne za dober seks v menopavzi (nasveti seksologinje)

Več ali manj seksa po 50. letu? Seksologinja pravi, da ...

100% naravne rešitve za bolj zdrava jetra

Preverite, kakšni so znaki, če so vaša jetra preobremen...

Ideja za hitro kosilo: Recept za polento z mletim mesom

Polenta se odlično ujema z mletim mesom. Postrežemo jo ...

Musaka – najboljši recepti za pripravo musake

Musaka je sredozemska jed, v originalnem receptu jo pri...

Aceton: Zelo uporaben tudi drugače

Če ste menili, da lahko aceton uporabljate le zato, da ...

Življenje v skladu z dušo: 6 nasvetov

Preverite, kako se ponovno povezati s svojo dušo in ji ...

Skrita moč regrata: raziskave kažejo, da lahko celo uniči rakave celice

Regrat je za mnoge le trdovraten plevel, ki ga je treba...

Trik za čiščenje pečice, ki je postal pravi hit

Na družbenih omrežjih se je kot požar razširil zelo uči...

Mojaleta darila prejmejo …

Komu izmed vas, ki ste se prijavili v marcu, se ja nasm...

Ali barvanje las povzroča raka?

Kako škodljive so barve za lase? Ljudje naj bi lase bar...

Astrološka napoved po znamenjih: Kaj vas čaka ta teden (13. - 19. 4. 2026)?

Navdušenje bo preko energije Sonca v znamenju ovna popo...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Nadica Lukman

Nadica Lukman
djotiš astrologinja in mentorica za osebno rast


"Lahko smo nejevoljni, tarnamo nad svojimi leti, žalujemo za preteklostjo, a vse to je nesmiselno. Namesto tega delajmo stvari, ki nas veselijo."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2026 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.