Helena Blagne se vrača v velikem slogu

Aktualno > Zanimivosti | piše: M. L. | 9.11.2017
Ljubljenka slovenskih src, Helena Blagne, se z zvezdniško avtorsko zasedbo vrača z novo skladbo Ti boš vedno prvi.
Helena Blagne (foto: Raay music)
Helena Blagne (foto: Raay music)
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila

Skladba govori o odhajanju in vračanju, o varnem pristanu, ki ga ljubljeni osebi nudimo, ne glede na vse, in v katerega se lahko vedno vrne, tam pa bo jo bo čakala toplina prave ljubezni. Čustvena interpretacija Heleninega enkratnega vokala, ko prepeva »Naj bo dan, naj bo noč, vedno bova tu midva. Še ko mene več ne bo, ko postala bom nebo, ti boš vedno prvi,« bo poslušalcem potrkala na srce in zagotovo izvabila kakšno solzo.

"V skladbi "Ti boš vedno prvi", je po dolgem času čutiti interpretacijo, ki prihaja iz moje značilne čutnosti. Skladba je nedvomno ena lepših v moji karieri, prepričana sem, da se bo močno usidrala v srca slovenskih poslušalcev", je zadovoljna Helena.

Besedilo je prva dama slovenske glasbe zaupala legendarnemu avtorju Dragu Misleju – MEFu, pod glasbo pa se podpisuje eden najbolj produktivnih in zagotovo najbolj talentiranih slovenskih avtorjev, Raayu.

Skladba TI BOŠ VEDNO PRVI je premiero doživela na večeru MISS UNIVERSE, sedaj pa Helenini oboževalci že nestrpno čakajo, da jo bodo lahko slišali tudi na radijskih postajah.

Helena je navdušena nad sodelovanjem z Raayem:
"Krasno je sodelovati s tako nadarjenim glasbenikom kot je Raay. Natančen in profesionalen, dobro ve kaj hoče in pričakuje od pevca in kar je zelo pomembno - iz izvajalca potegne tisto najboljše."

Helena o Mefu, ki je v pesmi pustil nezgrešljivi avtorski pečat:
"Mef je nedvomno eden najboljših piscev besedil, piše jih z občutkom in neposredno. Ustvaril je čudovit tekst, meni pisan na kožo."

Drago Mislej -Mef je s Heleno Blagne sodeloval prvič in je nad čustveno interpreacijo besedila, v katerem se najde vsak, navdušen:

"Helena je tako dobro in prepričljivo odpela 'Ti boš vedno prvi', da se celo meni, ki sem to napisal, zdi, da to pripoveduje prav meni."

Raay je na sodelovanje s Heleno izjemno ponosen:
"Sodelovati s Heleno ob njenem come-backu, je bil velik izziv, predvsem zato, ker sem želel kot producent in avtor v Heleni poiskati tisti del njenega pevskega in glasbenega ustvarjanja, ki je navduševal in katapultiral Heleno kot glasbeno izvajalko v zgodovino in na vrh. Mislim, da nam je uspelo... To, da pa je pesem, ki govori o brezpogojni ljubezni, s katero se lahko tudi sam, kot starš, poistovetim, pa je še jagoda na smetani. Ti boš vedno prvi, je ena tistih balad v mojem ustvarjanju, na katero sem izjemno ponosen."

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

V ALEJI največje in najmočnejše mednarodno padel tekmovanje v Sloveniji do sedaj

Do te nedelje, 14. junija, lahko na ALEJI SKY ujamete i...

Od predavanj do terapij: kaj prinaša dogodek Vse je v tebi?

V Arboretumu Volčji Potok bo 13. junija potekal dogodek...

Z avtom na pot: Kaj preveriti pred odhodom, kako ravnati ob okvari, utrujenosti...?

Preden se odpravite na pot z avtomobilom, še posebej pa...

Kaj vse mora biti v potovalni lekarni? (odgovarja magister farmacije)

Ko se odpravljamo na dopust, je sestavni del naše prtlj...

Kdo odloči, kdaj je človek »dovolj dementen« za pomoč?

Pri zlomljeni nogi pomaga rentgenska slika. Pri srčnem ...

Najbolj brani recept: Kruh brez moke

Ta recept je postal pravi internetni hit. Vsi ga pečejo...

Dilema: Lahko mladi in stari skupaj živijo srečno?

Mladi se vse pogosteje vračajo domov, predvsem zaradi e...

Učinkovit nasvet: Odpravite neprijetni vonj iz odtokov!

Kadar se pojavi neprijetni vonj iz pomivalnega stroja a...

Iz Jožičine kuhinje: Zdravilni napitki iz kopriv

Tokrat je Jožica Ostrožnik Iz Jožičine kuhinje pripravi...

Zvečer namažite stopala s tem naravnim receptom in zgodilo se bo to ...

Ali ste vedeli, da so na naših podplatih točke, ki vpli...

Starostniki in varna vožnja: Kdaj je čas, da prenehamo voziti?

Kakšni so znaki, da naša vožnja ni več varna? Kdaj je č...

3 učinkovite in hitre vaje za krčne žile

Če imate težave s krčnimi žilami ali ste izpostavljeni ...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Marija Hrvatin

Marija Hrvatin
pisateljica, kolumnistka


"Življenje je preveč lepo, da bi ga zatemnila z nepomembnostmi; v tej zgodbi je zdravje biser, ki ima neprecenljivo vrednost tukaj in zdaj. "

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2026 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.