10. Čarobni dan v Arboretumu

Moj čas > Dogodki | piše: Čarobni dan | 12.8.2019
Ne zamudite čarobnih dogodivščin v oazi zelenih vrtov in pisanega cvetja! Čarobni dan v Arboretumu Volčji Potok praznuje 10. rojstni dan.
Čarobni dan v Arboretumu Volčji Potok praznuje 10. rojstni dan.
Čarobni dan v Arboretumu Volčji Potok praznuje 10. rojstni dan.
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila

ARBORETUM bo v nedeljo, 1. septembra, ponovno na stežaj odprl vrata zabavi in čarobnim trenutkom, ki kar kličejo družine na nepozabna doživetja.

Po Arboretumu Volčji Potok se bodo prvo nedeljo v septembru zopet razlegali otroški kriki navdušenja. V čarobnih kotičkih zelene dežele se namreč obeta barvito dogajanje za vso družino. Poskrbljeno bo za ustvarjalne rokice, športne navdušence, ljubitelje živali, adrenalina in glasbe. V osrčju pisane oaze cvetja bodo naše najmlajše junake zabavale kreativne in plesne delavnice, gibalne urice, športni izzivi, številne predstave ter dogodivščine polne glasbe in čarobnih doživetij.

Na velikem glasbenem odru bodo tokrat glasbeno pravljico ustvarjali: Nuša Derenda, Omar Naber, Rebeka Dremelj, Eva Černe, Nuška Drašček, Alenka Gotar, Regina, Anže Šuštar, Pepel in kri, pevska šola Alenke Gotar, glasbeni studio Osminka in drugi. Čarobni oder bo zasedla tudi pisana druščina raznih drugih izvajalcev, med njimi Dunking Devils in čarodej Toni.

Lepota čarobnega parka bo ujeta v očarljivo dogodivščino, ki bo zelene vrtove ponovno spremenila v center dogajanja za otroke in doživetje za vso družino.

Vsekakor se obeta odlična zabava, ki bo letos še posebej čarobna: »Vsako leto nestrpno pričakujem edinstvene trenutke, ki jih prinaša Čarobni dan. Moram priznati, da sem zelo ponosna na Čarobni dan, saj je postal največja enodnevna prireditev za otroke v Sloveniji. V Arboretumu Volčji Potok letos praznujemo svojo deseto obletnico in ko pomislim, da že 10 let rišemo nasmehe na obraze najmlajših, da ustvarjamo pravljico, ki piše prekrasne spomine, mi da nov zagon in motivacijo, da bomo to počeli še vsaj naslednjih 10 let. Težko je zbrati in opisati vse občutke ob tej veličastni okrogli obletnici, lahko vam zaupam le to, da so enkratni, neprecenljivi in nekaj posebnega. Obljubim, da bomo tudi letos poskrbeli za pravo čarovnijo, ki bo očarala in začarala vse, ki boste ta prekrasen dan delili z nami!«, nam je zaupala organizatorka prireditve Barbara Novak z Zavoda Zaupanje.

Čarobno vzdušje in pester program na prireditvi Čarobni dan, pa ni vse, kar vam park Arboretum Volčji Potok na ta dan ponuja, prepustili se boste lahko tudi lepotam očarljivih vrtov in cvetja, si ogledali razstavo tropskih metuljev, kaktusov in orhidej, se podali na raziskovanje zgodovine in odkrivanje mogočnih dinozavrov ali pa morda zgolj uživali na številnih otroških igriščih, ki jih park ponuja.

Kot zmeraj so organizatorji Čarobnega dne za vas pripravili ob prijavi preko njihove spletne strani ugodnost 1 vstopnica = 1 družina, kar pomeni, da lahko za ceno ene odrasle vstopnice obišče Arboretum vsa družina.

In navsezadnje ne pozabite: Čarobni dan nosi tudi dobrodelno noto; v sodelovanju s poslovnimi partnerji, ki bodo prisotni na Čarobnem dnevu, bo Zavod Zaupanje, organizator Čarobnega dne, tudi tokrat omogočil otrokom iz socialno šibkejših družin in nadarjenim otrokom brezplačno obiskovanje obšolskih dejavnosti.

Bodite torej del čarobnih trenutkov, ki vas čakajo v oazi zelenih vrtov in pisanega cvetja ter skupaj s Čarobnim dnem upihnite že 10. jubilejno svečko na torti.

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Pust: 4 odlične ideje za pustno ustvarjanje z vnuki

Še malo in bomo okoli nas že lahko slišali razigran sme...

Ana Petrič: "Starejši ne vedo, kakšne pravice jim pripadajo."

"Ne načrtujejo na zalogo. Prepozno začnejo prilagajati ...

Iščete spletno romanco? Kako varno na spletni zmenek?

Varni na internetu so pripravili nekaj navodil, kako va...

Alkoholizem povzroča gen

Po najnovejših raziskavah, ki so jih opravili britanski...

Kam pozimi, če ne marate snega? Ideje za vse, ki iščete mir in toplino

Zima ima veliko obrazov. Za nekatere pomeni sneg, mraz ...

Z avtom na pot: Kaj preveriti pred odhodom, kako ravnati ob okvari, utrujenosti...?

Preden se odpravite na pot z avtomobilom, še posebej pa...

Zimska utrujenost ali pomanjkanje železa? Kako razlikovati med obema

Ko pride zima, dnevi postanejo kratki, svetlobe je manj...

Na 27. Slovenski festivalu vin podeljena priznanja

V Cankarjevem domu je 13. in 14. novembra potekal 27. S...

Nasveti za uspešno zmenkovanje po 50. letu starosti

Zmenkovanje po 50. letu je lahko vznemirljiva izkušnja....

Iz Jožičine kuhinje: Vanilijeva panna cotta z gozdnimi sadeži ali jagodami

Preprosta italijanska sladica, lahka in osvežilna. Krem...

Tiha razdalja, ki boli: zakaj se oddaljimo od odraslih otrok in kako znova zgraditi most

Družina naj bi bila prostor varnosti, topline in pripad...

6 živil, ki bi morale biti na jedilniku vsake ženske

Z leti se lahko poruši tudi hormonsko ravnovesje, poveč...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Irena Dolinšek - IR1

Irena Dolinšek - IR1
upokojena organizatorka dogodkov


"Ljudje se moramo čim prej otresti strahu pred staranjem in delom življenja v penziji! Pomembno je, da sprejemamo vse stopnje razvoja v svojem življenju in izkoristimo njihove prednosti, saj je teh v vsakem obdobju življenja veliko, če jih le vidiš."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2026 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.