Vremenska napoved za 11. april

Aktualno > Zanimivosti | piše: ARSO | 11.4.2019
Kakšno vreme nas čaka?
Večinoma bo oblačno z občasnimi padavinami, jutri zjutraj se bo predvsem v južni Sloveniji meja sneženja spustila na okoli 500 m. (foto: pexels.com)
Večinoma bo oblačno z občasnimi padavinami, jutri zjutraj se bo predvsem v južni Sloveniji meja sneženja spustila na okoli 500 m. (foto: pexels.com)
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila

Večinoma bo oblačno z občasnimi padavinami, jutri zjutraj se bo predvsem v južni Sloveniji meja sneženja spustila na okoli 500 m.

NAPOVED ZA SLOVENIJO
Danes bo oblačno z občasnim dežjem, ki bo popoldne slabel in ponekod ponehal. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne od 5 do 10, na Primorskem do 14 °C.

Ponoči se bodo padavine predvsem v južnih krajih nekoliko okrepile, proti jutru se bo meja sneženja spustila do okoli 600 metrov nadmorske višine, v južni Sloveniji lahko tudi nižje. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, na Primorskem do 8 °C.

Jutri bo na Primorskem in v severni Sloveniji večinoma suho, na Primorskem bo pihala šibka burja. Drugod bodo občasne padavine, meja sneženja se bo čez dan spet dvigala. Ponekod bo pihal veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 9, na Primorskem do 13 stopinj C.

OBETI
V soboto bo na Primorskem zmerno do pretežno oblačno in suho, pihala bo večinoma šibka burja. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod bodo občasno manjše padavine. V nedeljo bo vreme podobno, tudi na Primorskem bodo možne manjše padavine.

VREMENSKA SLIKA
Nad severnim Sredozemljem in Balkanom je območje nizkega zračnega tlaka. Hladna fronta je dosegla Alpe. S šibkim vzhodnikom k nam priteka zelo vlažen zrak.

NAPOVED ZA SOSEDNJE POKRAJINE
Danes bo oblačno z občasnimi padavinami, v Alpah se bo meja sneženja spustila do okoli 1100 m nadmorske višine. Ob Severnem Jadranu bo zapihala šibka burja.

Jutri bo ob Severnem Jadranu zmerno dom pretežno oblačno, pihala bo šibka do zmerna burja. Drugod bo oblačno, predvsem v krajih vzhodno od nas bodo občasne padavine, v notranjosti Hrvaške bo zjutraj snežilo do nadmorske višine okoli 400 m.


Vir: Agencija Republike Slovenije za okolje

Spremljajte Moja leta na družbenih omrežjih Facebook, Instagram in Twitter.

Morda te zanima tudi:

Astrološka napoved po znamenjih: Kaj vas čaka ta teden (16. - 22. 3. 2026)?

Zavedajte se, da si lahko z energijo Sonca v znamenju r...

ŠENTJANŽEVKA - »naravni antidepresiv«: uporaba, učinki in nabiranje

Morda je šentjanževka v današnjem času najbolj znana ko...

Recept: Domača paradižnikova mezga

Ko sem iskala recepte za domačo paradižnikovo mezgo sem...

Nega las: Naj vam na pomoč priskoči luna!

Las si ne strižite ob dnevih, ki so v znamenju ribe ali...

Ideja za zdravo kosilo: Špinačna pita s feta sirom

Razkrivamo idejo za okusno, a zdravo kosilo. Lahko in e...

Kako se uspešno spopasti s simptomi menopavze? (piše ambasadorka Nadica Lukman)

Dostikrat sem že slišala obupanega moža, ki se pritožuj...

Recepti iz Jožičine kuhinje: Vanilice (enostavne, a okusne)

Iz Jožičine kuhinje prihaja recept za slastne kekse.

Astrološka napoved po znamenjih: Kaj vas čaka ta teden (9. - 15. 3. 2026)?

Zavedajte se, da si lahko z energijo Sonca v znamenju r...

REPINEC: deluje kot prebiotik, razstruplja jetra in rešuje težave s kožo (+uporaba)

Repinec je dvoletna rastlina, ki jo najlažje prepoznamo...

Kako na naraven način odpraviti modrice?

Ste tudi vi nagnjeni k modricam? Imate občutek, da je p...

Razkrivamo nagrajence nagradne igre Liderin

Preverite, kateri so nagrajenci nagradne igre za prehra...

Moderna babi: "V moji hiši ni rokovanja s telefonom. Vnuki ga ne uporabljajo..."

„Še sama ne vem, od kje toliko volje in idej za ustvarj...
Priljubljeno Priljubljeno Natisni Natisni
Komentarji Komentarji
0
Povečaj pisavo besedila
Pomanjšaj pisavo besedila
Starejše novice:
Prijavi se
Uporabniško imeGeslo



* Pozabljeno geslo? Klikni TUKAJ!
* Nov uporabnik? Registriraj se!
Predlogi prijateljev
Registriraj / prijavi se da ti bomo lahko priporočali nove prijatelje.
Ambasadorji MojaLeta.si arrow right
Milena Miklavčič

Milena Miklavčič
novinarka, pisateljica


"Od nas samih je odvisno, s katero nogo bomo vstali. To je recept za uspešno življenje, ne nazadnje tudi v zrelih letih."

Uredništvo Kontakt O portalu Oglaševanje Splošni pogoji Piškotki
© 2026 MojaLeta.si Vse pravice pridržane.